איך לבחור קייטרינג מתאים ?- חלק ראשון

קייטרינג תפקידן הוא לספק את החוויה המושלמת באירוע.
אין הכוונה היא רק להכין אוכל ולהביאו לאירוע, אלא הכוונה היא לתת אווירה של מסעדה שאינה מסעדה, כלומר, במקום שהלקוחות ילכו למסעדה על תפריטה ומלצריה, מגיעה ומספקת את השירותים הנלווים לכל האירוע, וזאת בהתאם לסיכומים בטרם חתימת חוזה ההעסקה.
חברות רבות יכולות להבטיח לכם הרים וגבעות ולהציג עצמן כחברות מהשורה הראשונה, וזאת על מנת שתשכרו את שירותיה, אך בפועל האכזבה תהיה כגודל הציפייה.
חשוב לדעת מה הצורך שלנו כלקוחות, מה אנחנו רוצים קודם כל, בטרם נלך לייעוץ ולהצעת מחיר מהחברות עצמן.
באם אנו יודעים איזה תפריט אנחנו רוצים, עלינו לדעת אם אותה חברת קייטרינג בה אנו מתעניינים מציגה לנו תפריט שף, או שמא אין דברים בגו’.
על דברים כאלו ניתן לעלות מהר מאוד, עם האינטרנט העבודה היא קלה מאוד.
כמו כן, יש מי שירצה אירוע נישה, וחשוב לדעת אם יש חברות קייטרינג המסוגלות להציע את שירותיהן בתחום הזה, בנישה אותה אנו חפצים. עוסק באחד התחומים היקרים לנו כישראלים בפרט וכבני אדם בכלל – האוכל.
אף אחד לא אוהב שמתעסקים לו באוכל, ולכן חשובה הידיעה כי האחראי על המזון אותו אנו מכניסים לפינו יהיה טוב, איכותי ובעל המלצות חמות.
אחד הדברים החשובים שעליהם בהחלט יש לשים דגש הוא עניין ההמלצות. חברות רבות בכלל וחברות בפרט משתדלות לפרסם את ההמלצות מפי לקוחות קודמים, ועל ידי כך הן מראות את הישגיהן הרבים.
המלצות רבות וחמות בהחלט ראויה לתשומת לב מיוחדת ואף להשכרת שירותיה.
אם האירוע הוא גדול, כדאי לבדוק כל חברת בזמן עבודה, כלומר, וכל שאתם שוקלים לשכור את שירותיה, ולראות כיצד האירוע מנוהל. כיצד פועלים השפים, המלצרים, כיצד המנות יוצאות ומהן תגובתם של האורחים באירוע עצמו, וכמובן חשוב לדעת מה דעתם של בעלי האירוע / חתני השמחה.

קייטרינג כשר