חדרי תינוקות יוצאים מן הכלל בעיצוב מרשים במיוחד במחיר תוסס לעשרה הראשונים

מוצרי פופיק

פופיק היא חברת העוסקת ביבוא ושיווק של מוצרי תינוקות בישראל. פופיק נחשבת גם היא לאחת החברות המובילות בתחום של יבוא ושיווק מוצרי תינוקות.
מייבאת ומפיצה את מוצרי התינוקות שלה לעשרות חנויות ואתרי אינטרנט בישראל.
היבואנית הבלעדית של מוצרי פג פרגו האיכותיים והבטיחותיים.בנוסף לכך מייבאת פופיק מגוון של מוצרי תינוקות איכותיים ובטיחותיים המגיעים מהחברות המובילות בעולם.
הוקמה בשנת 1978 והיום חולשת פופיק על נתח לא קטן של חנויות ורשתות למוצרי תינוקות אשר מוכרים מוצרים תינוקות של פג פרגו ומוצרי תינוקות אחרים שיובאו ארצה ע”י פופיק.
פופיק כמו חברות אחרות בתחום מוצרי תינוקות וחדרי התינוקות מתאימה עצמה במהירות לשנויים בהרגלי הצריכה של הציבור בישראל , פופיק מבינה היטב את הצרכים המשתנים של ההורים והתינוקות בישראל, פופיק מנהלת מדיניות של גמישות ודינמיות בכל הקשור לייבוא מוצרי תינוקות לישראל.
פופיק גאה להעניק להורים רבים את האפשרות של קניה נוחה של מוצרי תינוקות איכותיים במחירים נוחים. מוצרי תינוקות של פופיק יעניקו להורים ולתינוק הנאה מרובה.

רכישה משתלמת

הורים הרוכשים מוצרים שיובאו ארצה על ידי פופיק יוכלו להיות בטוחים שאלו מוצרים איכותיים ובטיחותיים ויחד עם זאת אלו מוצרים המותאמים לצו האופנה בתחום מוצרי התינוקות.
בנוסף לכך מנהלת פופיק בשנים האחרונות מדיניות של שירות VIP המבטיח שירות תיקונים של עגלות ומוצרים אחרים בבית הלקוח ללא צורך להגיע למעבדת התיקונים של פופיק.
אצלנו ברשת , תוכלו למצוא את מוצרי התינוקות וחדרי התינוקות שמשווקת פופיק, זאת בנוסף למבחר גדול של מוצרי תינוקות וחדרי תינוקות של החברות המובילות בתחום. הורים לתינוקות יוכלו למצוא אצלנו קשת רחבה של מוצרי תינוקות הדרושים לתינוק בשנות חייו הראשונות.
אנו מזמינים את ההורים לבוא ולהתרשם ממלאי מוצרי התינוקות העצום שיש ברשותנו, אנו בטוחים כי אצלנו יוכלו ההורים למצוא את הקניה הנוחה והמשתלמת ביותר של מוצרי התינוקות האיכותיים ביותר.

טיפים והמלצות לחדרי תינוקות